Gimnazija Sisak osvojila prvu nagradu u kategoriji "Razvoj volonterstva u obrazovanju", ali to nije sve...

Povodom Međunarodnog Dana volontera koji se obilježava 5. prosinca , odabrani su ovogodišnji dobitnici Volonterske nagrade Grada Siska u tri kategorije: Volonter/ka godine, Koordinator/ica volontera, te u novouvedenoj kategoriji Razvoj volonterstva u obrazovanju. U Gimnaziju su stigle nagrade i priznanja iz sve tri kategorije!

Dobitnik 1. Nagrade "Koordinator volontera Grada Siska" u 2020. godini je prof. Boris Majić, predlagatelj Gimnazija Sisak

Dobitnik 1. Nagrade "Razvoj volonterstva u obrazovanju" u 2020. godini je Gimnazija Sisak

Dobitnici Pohvalnice "Volonteri godine Grada Siska" u 2020. godini su:

Jurica Posilović (3.e), predlagatelj Gimnazija Sisak

Paula Kajtuzović (3.c), predlagatelj Gradsko društvo Crvenog križa Grada Siska

Laura Prpić (4.b), predlagatelj Gimnazija Sisak

U cilju promoviranja volonterskih aktivnosti i rezultata, na web stranici Agencije lokalne demokracije Sisak, odnosno Volonterskog centra Sisak (www.vcs.Lda-sisak.hr) tijekom prosinca bit će objavljivane volonterske priče sviju prijavljenih na ovogodišnji Natječaj za dodjelu Volonterske nagrade Grada Siska.

Izložbu fotografija volonterskih programa s područja Sisačko-moslavačke županije koju postavlja Agencija lokalne demokracije Sisak bit će postavljena u Galeriji Sv. Kvirin Doma kulture Kristalna kocka vedrine od 5. prosinca 2020. do 6. siječnja 2021.

Čestitatamo dobitnicima priznanja i nagrada! Ponosni smo na ostvareni uspjeh naših učenika i profesora, kao i na školski volonterski klub VoGSi, koji je od veljače ove godine brzo napredovao, a rezultati se vide i kroz ove uspjehe.

Svim sadašnjim i budućim volonterima škole sretan Međunarodni Dan volontera!

Više o dodjeli nagrada na: https://sisak.hr/odabrani-dobitnici-volonterskih-nagrada-grada-siska-za-2020-godinu/

objavio: Marijana Milas   datum: 1. 12. 2020.