Donacije za obnovu škole

101. godinu kasnije…

Kada smo 2019. slavili stotu obljetnicu osnutka Gimnazije Sisak, nismo ni slutili da ćemo godinu dana kasnije ostati bez škole. Na veliku žalost učenika i zaposlenika Gimnazije Sisak, zgrada naše škole jako je stradala u potresima 28. i 29. prosinca 2020. godine i nije sigurna za izvođenje nastave. Tužni smo što je prvi put od izgradnje davne 1936. godine morala zatvoriti svoja vrata i ugasiti školsko zvono.

Ne znamo što nam nosi budućnost, ali smo spremni na bitku za što skoriji povratak u sigurnu školu. Za to nam je potrebna svaka moguća pomoć. Pozivamo sve ljude dobre volje da nam pomognu obnoviti školu i da je zajedno učinimo otvorenom za izazove koje pred nas stavlja vrijeme u kojem živimo. Pozivamo sve bivše učenike, koji su neke od najljepših trenutaka u životu proveli upravo u hodnicima i učionicama svoje Gimnazije, da pomognu sadašnjim i nekim budućim gimnazijalcima da stvore jednako lijepa sjećanja u našoj školi.

Svaka je donacija važna! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći.

Učenici i zaposlenici Gimnazije Sisak

Kunski račun za donacije:

BIC: OTPVHR2X

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 18. 2. 2021.