VELIKI USPJEH NAŠIH LOGIČARA I FILOZOFA

U Puli je od 24. – 26. travnja 2017. godine održano Državno natjecanje iz filozofije i logike na kojem su sudjelovali i učenici Gimnazije Sisak i postigli izvrstan rezultat. Prvo mjesto na državnom natjecanju iz logike osvojio je Adrian Božić, učenik 3. B razreda opće gimnazije, a Matija Ilišinović, učenik 4.B razreda opće gimnazije osvojio je drugo mjesto na kvalifikacijama za Međunarodnu filozofsku olimpijadu koja će se održati u Rotterdamu.  Mirela Tadić, učenica 4.D razreda, zauzela je šesto mjesto na državnom natjecanju iz filozofije. Na državnom natjecanju iz logike je sudjelovala i Nensi Mešnjak, učenica 3.b razreda, koja nažalost zbog bolesti nije mogla pisati test. Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici, prof. Marini Kasa, Matiji želimo puno uspjeha na olimpijadi, a ostalima uspješan završetak školske godine.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 27. 4. 2017.