NOVA ŠKOLSKA GODINA - NOVE POBJEDE, EPIZODA STOLNI TENIS I JESENSKI KROS

12. listopada 2017. g  u OŠ Viktorovac održalo se prvo ovogodišnje sportsko gradsko natjecanje s kojim smo službeno otvorili novu školsku sportsku sezonu. Učenici naše škole hrabro su krenuli u nove pobjede, a prvi izazov im je  bio stolni tenis. Lakom i bezbolnom igrom mladići ŠSD Gimsi pobijedili su Ekonomiste i Tehničare, a isti tempo pokazali su i u finalu. Finalan meč odigrali su protiv Srednje škole Viktorovac koja pored savršeno uigranih gimnazijskih stolnotenisača nije imala realnu šansu za osvajanje zlatnog gradskog mjesta.

Djevojke koje su igrale za Gimnaziju pokazale su se  jednako dobrima kao i mladići. U grupama su svoje snage odmjerile sa IOSom i .ŠSD Majstor te su u finalnom meču potvrdile kvalitetu igre i opravdale sva očekivanja. Finale su odigrale protiv Tehničarki i popele se na školski stolnotenisački tron grada Siska te se plasirale na županijsku razinu jednako kao i mladići.

Također, pored dvoranskih natjecanja početkom listopada održan je i jesenski kros u organizaciji Školskog sportskog saveza grada Siska u kojem su sudjelovali te ostvarili zavidne rezultate i učenici naše škole. Na ovaj izazov odlučili su se Melita Hajdarović, Nansi Petrović, Helena Šašo, Gabrijela Zrilić, Ino Josipović, Roko Ondrušek, Leon Gamilec, Matej Curić i Luka Ferić. Curić je nažalost ovoga puta bio sputan nenadanom ozlijedom i osvojio četvrto mjesto, nešto boljim pokazao se Roko Ondrušek koji je uzeo brončanu medalju, dok je zlatan ovoga puta bio Ino Josipović.

Svim natjecateljima čestitamo na odličnim rezultatima! No, ovo je tek početak nove školske sportske godine koja će, nadamo se, biti bolja od prošle koja je bila skoro pa savršena. Stoga dragi naši sportaši znate što vam je činiti! Pamet i razboritost u glavu, brzinu u noge, sreću ako je neophodna te želju za pobjedom u srce. Neka najbolji pobijedi!

Marita Čatić, 2.c

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 17. 10. 2017.