"Kako uspješno učiti u online okruženju"

U organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske akademske i istraživačke mreže - CARNET u informatičkom kabinetu Gimnazije Sisak održana je 19. listopada 2018. uvodna radionica "Kako uspješno učiti u online okruženju", osmišljena kao dio Cjelovite kurikularne reforme i programa "Škola za život".

Grupa profesora i profesorica naše škole upoznali su se u online prostoru sa svrhom virtualne učionice, njezinom strukturom, temama i brojnim mogućnostima sustava Loomen, kako bi stečene kompetencije olakšale sudjelovanje na budućim online edukacijama planirane u okviru kurikularne reforme.

U svojstvu mentorice i voditeljice stručnog osposobljavanja nastavničkog kadra škole edukaciju je provela profesorica informatike Tatjana Begić Grgurač.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 19. 10. 2018.