ODOBJKA

U utorak, 30. listopada 2018. godine u SD Brezovica održano je gradsko natjecanje u odbojci za mladiće i djevojke sisačkih srednjih škola.

Gimnazijalci, prošlogodišnji viceprvaci Hrvatske, prvu utakmicu u skupini odigrali su protiv Industrijsko obrtničke škole s krajnjim rezultatom 2:0 u korist naših. Istim rezultatom završio je i susret protiv Tehničke škole. U finalnoj utakmici, mladići su svoje snage odmjerili sa prvoplasiranima u skupini A tj. Strukovnom školom.  Gimnazijalci su lako i bezbolno još jednom potvrdili svoju kvalitetu i zauzeli prvo mjesto u ukupnom poretku te se plasirali na županijsku razinu natjecanja.

Djevojke su prvu utakmicu odigrale protiv Strukovne škole te se plasirale u finale rezultatom 2:0.
Finalnu utakmicu su naše odigrale protiv Srednje škole Viktorovac, a susret je završio rezultatom 2:0 u setovima. Djevojke su također osvojile prvo mjesto i odlazak na županijsko natjecanje.

Mladiće i djevojke Gimnazijalca sada očekuje Županijska odbojkaška liga. Želimo im puno sreće i uspjeha, a priželjkujemo i potvrdu prošlogodišnjih odličnih rezultata.

Marita Čatić, 3.c

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 31. 10. 2018.