Srce Lucijanke za naše učenike

Gimnazija Sisak prošlog je ponedjeljka, 8. ožujka 2021. godine, u prostorima Strukovne škole Sisak, zaprimila velikodušnu donaciju zagrebačke Gimnazije Lucijana Vranjanina. Uz ravnatelje, pedagoge i profesore, predaji donacije prisustvovali su i učenici Lucijanke koji su osobno uručili 20 paketa predstavnicima Vijeća učenika naše škole.

Male znakove pažnje poput slušalica, USB-stickova, boca za vodu i higijenskih potrepština našli su se u preko 300 paketića složenih zasebno za svakog učenika. U paketima su se također našle i poruke podrške, ohrabrenja, suosjećanja koje su dakako razveselile naše učenike i učenice.

Ravnatelj Gimnazije Sisak, Božidar Dujmić, zahvalio se zagrebačkoj Gimnaziji na donaciji dodavši kako se nada što bržoj obnovi naše škole. Isto je učio i predsjednik Vijeća učenika, Jurica Posilović, uz želju za ponovnim susretom i suradnjom učenika.

Još jednom se zahvaljujemo učenicima i djelatnicima Gimnazije Lucijana Vranjanina.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 17. 3. 2021.