Gimnazijalci u projektu Pisci na Baniji

Protekla školska godina bila je drugačija i teška po mnogim pitanjima, no njezin je završetak učenicima prvih i trećih razreda ostao u lijepom sjećanju. Iako izmješteni iz svoje stare dame, u atriju Strukovne škole Sisak ostvarili su susret s piscima Sanjom Baković, Matejom Jurčević i Ivicom Prtenjačom.

Književnu večer moderirala je njihova profesorica Vesna Rogulja Mart te održala radionicu pod nazivom Pisac kao metafora. Svoje radove učenici su poklonili piscima koji su na dar dobili i gimnazijsku monografiju. Tko su zapravo bili gosti možete pročitati na https://hrvatskodrustvopisaca.hr/hr/novosti/pisci-na-baniji-s-bakovic-m-jurcevic-i-i-prtenjaca-u-sisku

U novu školsku godinu ulazimo  kao privremeni stanari na adresi Rimska 28 i nastavljamo s projektima kojima povezujemo suvremene umjetnike i naše učenike.

Tekst: Vesna Rogulja Mart, prof.

Više fotografija pod opširnije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 3. 9. 2021.