Obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

U našoj školi obilježili smo raznim aktivnostima Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje tijekom sata vjeronauka. Učenici 2.c razreda izradili su kviz znanje o znamenitostima grada Vukovara i sjećanja na stradanja u Domovinskom ratu. Ponudili su svim učenicima škole da pomoću QR koda riješe kviz, a prva tri učenika koji su u najkraćem vremenskom roku sve točno riješili nagrađeni su prigodnom nagradom.

Nagrađeni učenici u kviz znanja o Vukovaru su:

1. Nina Dugandžić, 4.d
  2. Bruna Šarko, 2.c
  3. Anastazija Petreković, 2.c

Učenici 4.a i b razreda izradili su prigodni video uradak o stradanjima u Vukovaru te nacrtali crteže o njihovoj viziji Domovinskoga rata u Vukovaru. Učenici 1. a i d razreda izradili su prigodni plakat.

Za više fotografija kliknite na opširnije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 17. 11. 2023.