GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU:

U petak 12. siječnja 2024. godine održano je gradsko natjecanje u rukometu u Sportskoj dvorani Zeleni brijeg kako za djevojke, tako i za mladiće. Boje Školskog sportskog društva Gimnazijalac branile su Petra Matun, Lucija Hrenar, Nika Milnović, Ema Basarić, Izabela Miffek, Loreta Ivanić, Urša Kobal, Lea Čorak, Bruna Šarko, Anastazija Pereković, Mia Turkman i Elena Bunjan te Jure Ćuk, Roko Senčar, Mislav Kivač Podnar, Jakov Ljubešić, Mislav Plesivčak, Borna Lamza, Emanuel Mikšić, Robert Džafo i Luka Lončar. Oba tima osvojila su prvo mjesto te se time plasirala na županijsko natjecanje. Čestitke učenicima i njihovim voditeljima, profesorici Duški Đonović i profesoru Igoru Božićeviću na odličnom rezultatu.

Tekst: Maks Hajneman 3B

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 30. 1. 2024.