4. stručni skup ŽSV-a knjižničara osnovnih i srednjih škola te učeničkog doma Sisačko-moslavačke županije

U Gimnaziji Sisak održan je 4. stručni skup ŽSV-a knjižničara osnovnih i srednjih škola te učeničkog doma Sisačko-moslavačke županije.

Mjesto: Gimnazija Sisak
Adresa: Sisak, Trg hrvatskih branitelja 1
Vrijeme: 16. veljače 2024., s početkom u 9.00 sati

Tema: Briga o sebi
Trajanje: 5 sati
Skup je organiziran u suradnji s Gimnazijom Sisak

Skup je otvorila ravnateljica Nina Dugandžija. Knjižničari su se s veseljem uklopili u Dane zamijenjenih uloga koji su se održavali u Gimnaziji Sisak baš 16. veljače 2024.

Kao dio skupa, knjižničari su posjetili obnovljenu čitaonicu Gimnazije Sisak gdje su ih s veseljem i kiflicama dočekale knjižničarke Karla Korečić i Andrea Šiprak.

Program:
1. Uvodne riječi, Mirjana Čubaković, OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće, Božidar Dujmić, ravnatelj Gimnazije Sisak (10 minuta)
1. Nova/stara knjižnica Gimnazije Sisak, Natalija Miletić, Gimnazija Sisak (izlaganje 15 minuta)
2. Izgaranje na radnome mjestu, Maja Jakšić, prof. i psihoterapeutkinja, specijalistica iz kriznih situacija, Hrvatsko društvo bračnih i obiteljskih savjetovanja (radionica 90 minuta)
STANKA
3. Aktivnosti za jačanje komunikacijskih vještina, Ana Baiutti i Mirela Petrović, Industrijsko-obrtnička škola Sisak (primjer dobre prakse 15 minuta)
4. Motivacijske aktivnosti u osmišljavanju scenskog nastupa, Mirjana Čubaković i Ljiljana Slunjski, OŠ Budaševo-Topolovac-Gušće (radionica 120 minuta)
5. Različito

Skup je prošao u opuštenoj i radnoj atmosferi. Zahvaljujemo svima na dobroj volji i otvorenom duhu te se veselimo skorašnjim susretima.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 6. 3. 2024.