Stomatologinja Helena Margić, bivša učenica Gimnazije Sisak kod " Moderne Germanisten "

Stomatologinja Helena Margić, specijalist implantologije, bivša učenica Gimnazije Sisak posjetila je MG i sjedanjem u školsku klupu prisjetila se svojih srednjoškolskih dana,a  posebno učenja njemačkog jezika kojeg se i dan danas rado sjeća. MG su joj priredili prigodan leksički zadatak, a nakon što ga je uspješno riješila, slijedio je  obilazak škole na njemačkom. Naša gošća je bila oduševljena našom obnovljenom školom i zadivljena što sve naši učenici i profesori imaju danas na raspolaganju.

Za kraj su joj priredili listu njemačkih riječi i rečenica iz područja stomatologije koju će naša gošća po potrebi moći koristiti. Posjet je završio ugodnim razgovorom o školi, njemačkom jeziku, studiranju i  radu.

Ostale slike možete pogledati pod opširnije.

objavio: Sanja Vuković Brodarić   datum: 23. 4. 2024.